W piątek 24 listopada miał w naszej szkole miejsce bal andrzejkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski SP 19. Uczniowie klas 4-7 bawili się w rytm muzyki dyskotekowej, uczestniczyli we wróżbach andrzejkowych i konkursach międzyklasowych. Każdy zmęczony i głodny uczestnik zabawy mógł skorzystać z andrzejkowej kawiarenki i zjeść coś pysznego. Nie zabrakło babeczek, rogalików, szarlotek, murzynków i innych specjałów. Uczniowie klasy 6a zorganizowali także wyjątkowe stoisko z naleśnikami i sokami z własnego przepisu. Uczniowie pełnili dyżury w kawiarence i przez cały czas trwania imprezy obsługiwali swoich kolegów i koleżanki. Dzieci bawiły się bardzo kulturalnie a wysoka frekwencja   świadczy o dużym zainteresowaniu imprezami tego typu.

Dziękuję nauczycielom i rodzicom, których zaangażowanie umożliwiło zorganizowanie tego balu.

Opiekun SU, Dariusz Moraczewski