Zarządzenie nr 26/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19 we Włocławku z dnia 15 maja 2020 roku w sprawie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 19 we Włocławku.

1. Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa obowiązujące w oddziale przedszkolnym na terenie Szkoły Podstawowej nr 19 we Włocławku w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

2. Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej nr 19 we Włocławku w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 (edukacja wczesnoszkolna).

3. Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 19 we Włocławku zgodna z kalendarzem zmian dotyczących konsultacji uczniów z nauczycielami podczas zdalnego nauczania.