Dnia 29 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Poziom recytacji był bardzo wysoki, jednak wszyscy uczestnicy nie mogli stanąć na podium. Jednakże dwie osoby zdobyły ex aequo pierwsze miejsce: Raisa Bińkowska z klasy 3b recytując wiersz ” Żaba” oraz Jakub Nowicki z klasy 3c recytując wiersz „Leń”. Drugie miejsce zajął Szymon Łaziński z klasy 3a, trzecie miejsce ex aequo zdobyli Ewa Dziedzic z klasy 3a oraz Antoni Miszczyszyn z klasy 3c. Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia. Dzieci stojące na podium otrzymały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Ponieważ może być tylko jeden zwycięzca, Jakub Nowicki będzie reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „W Wierszolandii XXIV” w SP23. Życzymy powodzenia !

K. Troszyńska