26 stycznia nasza szkoła, już po raz kolejny, zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku nasze działania rozłożyliśmy w czasie. Cały styczeń działał sklepik/kawiarenka prowadzony kolejno przez wybrane klasy pod czujnym okiem SU i jego opiekuna pana Dariusza Moraczewskiego. Cały dochód został dołączony do wspólnej puli, jaką udało się nam zebrać. Do piątku przedszkole, zerówki i klasy 1-3 zbierały wspólne pieniążki, które również zasiliły wspólne konto. Chwilą tego dnia, która wzbudzała wielkie emocje były licytacje voucherów podarowanych przez nauczycieli. Młodzież z naszej szkoły licytowała do ostatniego grosika w kieszeni. Zwieńczeniem 32 finału WOŚP był popołudniowy koncert zespołu Instal Projekt BAND, po którym odbyły się występy młodych talentów z naszej szkoły (pokazy muzyczne, taneczne). Nie zabrakło także kulinarnych atrakcji i oczywiście ciekawych licytacji.

Kochani Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły miło nam poinformować, że dzięki Waszym wielkim ❤️❤️❤️ udało nam się zebrać oszałamiającą kwotę ‼️13628,10 zł‼️.

Wielkie podziękowania i brawa dla Wszystkich za hojne serca i wszelką pomoc. 32 Finał WOŚP TU WSZYSTKO GRA! OK!

Organizatorzy WOŚP Ewa Łukaszewska, Anna Zamrzycka, Magdalena Zapała