KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLA I KLAS „O”

MOJA RODZINA”

Organizatorzy:

1. Dyrektor ZSP nr 2 we Włocławku

2. Pedagog szkolny w ZSP nr 2 we Włocławku

Cel konkursu:

1. Odkrywanie młodych talentów i wspomaganie roli wychowawczej rodziny wśród najmłodszych uczniów ZSP nr 2 we Włocławku przez przedstawienie w sposób plastyczny miłości do swojej rodziny.

Miejsce i termin konkursu:

1. ZSP nr 2 we Włocławku

2. 20 grudnia 2023r.

Warunki uczestnictwa:

1. Przygotowanie pracy plastycznej do dnia 20.12.2023 roku przez przedszkolaków i uczniów zerówek. Przekazanie informacji od wychowawców do pedagoga szkolnego o udziale uczniów w konkursie plastycznym.

2. Oddanie gotowej pracy do 20.12.2023 roku.

Tematyka konkursu:

1. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne przygotowanie pracy plastycznej poświęconej Rodzinie.

2. Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką, format A4.

3. Do pracy należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, nazwisko wychowawcy, oświadczenie ucznia o samodzielnym wykonaniu pracy.

4. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych nie będą brały udziału w etapie finałowym.

5. Oceny prac plastycznych dokona profesjonalne Jury, powołane przez organizatora konkursu.

6. Prace podpisane i zabezpieczone z dopiskiem „Moja Rodzina” należy przesłać do 20 grudnia pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: ZSP nr 2 we Włocławku ul. Szkolna 13.

7. W konkursie mogą brać udział uczniowie ZSP nr 2 z przedszkola i klas „0”

8. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:

1. pomysłowość i oryginalność,

2. estetyka wykonania.

1. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na łamach strony internetowej szkoły.

2. Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych uczestników.

Oświadczenie uczestnika konkursu

Oświadczam, że nadesłana przeze mnie praca na Konkurs na „Moja Rodzina” nie była dotąd publikowana, oceniania i nagradzana w innych konkursach oraz jest ona wynikiem mojej twórczości, a co za tym idzie nie narusza praw autorskich osób trzecich. Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych na stronie internetowej ZSP nr 2 we Włocławku.

……………………………………

(czytelny podpis uczestnika konkursu)