KONKURSU POETYCKIEGO „MOJA RODZINA”

Organizatorzy:

1. Dyrektor ZSP nr 2 we Włocławku

2. Pedagog szkolny w ZSP nr 2 we Włocławku

Cel konkursu:

1. Odkrywanie młodych talentów, rozbudzenie wrażliwości poetyckiej i wspomaganie roli wychowawczej rodziny wśród uczniów ZSP nr 2 we Włocławku przez przedstawienie w sposób poetycki miłości do swojej rodziny.

Miejsce i termin konkursu:

1. ZSP nr 2 we Włocławku

2. 20 grudnia 2023 r.

Warunki uczestnictwa:

1. Przesłanie do dnia 20.12.2023 roku od wychowawców klas do pedagoga szkolnego informacji o udziale uczniów w konkursie poetyckim.

1. Przesłanie do 20.12.2023 roku tekstów poetyckich uczniów biorących udział w konkursie.

Tematyka konkursu:

1. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne napisanie jednego wiersza poświęconego Rodzinie, nigdzie do tej pory niepublikowanego i nienagradzanego.

2. Praca konkursowa nie może przekroczyć jednej kartki formatu A-4 wydruku komputerowego, obowiązuje czcionka Times New Roman 12.

3. Do wydruku należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, nazwisko wychowawcy klasy, oświadczenie ucznia o samodzielnym napisaniu wiersza.

4. Prace niespełniające wymogów regulaminowych nie będą brały udziału w etapie finałowym.

1. Oceny wierszy dokona profesjonalne Jury, powołane przez organizatora konkursu.

2. Prace podpisane i zabezpieczone z dopiskiem „Moja Rodzina” należy przesłać do 20 grudnia pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście na adres: ZSP nr 2 we Włocławku ul. Szkolna 13.

3. W konkursie mogą brać udział, uczniowie klas szkół podstawowych.

4. Przy ocenie prac będą brane pod uwagę następujące kryteria:

1. pomysłowość i oryginalność,

2. dobór słownictwa,

3. poprawność formy.

1. Nagrodzone wiersze zostaną zaprezentowane na łamach strony internetowej szkoły.

2. Laureaci konkursu pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych uczestników.

Oświadczenie uczestnika konkursu

Oświadczam, że nadesłana przeze mnie praca na Konkurs na „Moja Rodzina” nie była dotąd publikowana, oceniania i nagradzana w innych konkursach oraz jest ona wynikiem mojej twórczości, a co za tym idzie nie narusza praw autorskich osób trzecich. Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie moich danych osobowych na stronie internetowej ZSP nr 2 we Włocławku.

……………………………………

(czytelny podpis uczestnika konkursu)

……………………………………………..

(podpis rodzica/opiekuna- osoby nieletnie)