Dnia 26 października 2023 r. odbyło się w Naszej Szkole uroczyste Ślubowanie i Pasowanie Uczniów Klas Pierwszych.

O godzinie 16:00 do sali gimnastycznej przybyli Uczniowie Klas Pierwszych wraz z towarzyszącymi im Najbliższymi.

Uczniowie Klas Pierwszych w obecności Dyrekcji Szkoły, Rodziny i przybyłych Gości:  Księdza Kanonika Sebastiana Osińskiego oraz Pani Małgorzaty Kozimińskiej – reprezentujących Radę Rodziców, przedstawili program artystyczny. Recytowali wiersze i zaśpiewali piosenki ”Nasza Szkoła” oraz „Pasowanie na Pierwszaka”. Otrzymali wielkie brawa od   zgromadzonych na widowni osób.

Uczniowie ślubowali być dobrą Polką i dobrym Polakiem, dbać o dobre imię Naszej Szkoły i swojej klasy. Rodzice ślubowali codziennie tworzyć dla wszystkich dzieci miejsce, gdzie będą czuli się bezpieczni, akceptowani i kochani.

Pani Dyrektor dokonała Aktu Pasowania na Uczniów Szkoły.

Pierwszoklasiści otrzymali birety, pamiątkowe dyplomy i książki. Dalszą częścią uroczystości był poczęstunek oraz wspólne sadzenie drzew ofiarowanych przez Rodziców.

Ta piękna szkolna uroczystość dostarczyła wszystkim niezapomnianych przeżyć.

Kochani Pierwszoklasiści! Z radością witamy Was w gronie uczniów Naszej Szkoły i życzymy samych sukcesów i radości w zdobywaniu wiedzy!

Wychowawczynie klas I:

Katarzyna Zawiślańska

Ewelina Krzymińska

Agnieszka Kranc