W piątek 27 października Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami i rodzicami zorganizował w naszej szkole imprezę Halloween’ową. Uczniowie mogli potańczyć dzięki uprzejmości Pana Patryka Dembczuka, który zapewnił wspaniałą, profesjonalną oprawę muzyczną, zregenerować siły w bogato zaopatrzonej kawiarence, poćwiczyć zręczność na cymbergaju i piłkarzykach i wziąć udział w konkursie międzyklasowym na najlepsze ciasto Halloween’owe z owocami jesieni. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1 miejsce klasa 4a i ex aequo klasa 7b

2 miejsce klasa 5b i ex aequo klasa 6a

3 miejsce klasa 4b

Za bezpieczeństwo na balu odpowiadali: p. Paulina Waćkowska, Magdalena Moraczewska, Katarzyna Wiśniewska i Małgorzata Kozimińska.

Dziękuję wszystkim rodzicom i opiekunom za piękne zaangażowanie się w to wspólne przedsięwzięcie.

Opiekun SU

Dariusz Moraczewski