20.10.2023 Jury w składzie p. K. Łazińska, p. E. Łukaszewska, p. A. Dereszewska i p. M. Marciniak dokonało wyboru najlepszych prac, które wpłynęły na konkurs „Czytanie jest fajne”, przeprowadzonego w ramach akcji: Październik Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Po burzliwych naradach (gdyż wszystkie prace były cudowne) udało się wyłonić zwycięzców – lista poniżej. Jury brało pod uwagę przede wszystkim:

– zgodność z tematem,

– nakład włożonej pracy,

– samodzielność wykonania.

Nadmieniamy, że wszystkie rysunki były śliczne i Ci, którzy nie zajęli żadnego miejsca lub nie dostali wyróżnienia, także zasługują na wielkie brawa. Na pewno uda się następnym razem. Dziękujemy za udział: A. Dereszewska i M. Marciniak.

Wyniki:

I miejsce – Zuzia Zawistowska 1a / Iga Styczyńska 0a

II miejsce – Hanna Kozakowska 2c

III – Noemi Kotwas 0a / Aleksandra Majcher 0a

Wyróżnienia: Wawrzyniak Hania 2c, Pilewski Marcel 1a, Sekuła Hania 3c, Bienias Kornelia 0a, Nowacka Ula 2c, Rogiewicz Pola 2b, Nowakowski Kornel 0b.