Wszystko, co dobre, szybko się kończy…nasza Zielona Szkoła dobiegła końca. Piątek był naszym ostatnim dniem pobytu u Państwa Topór w Białym Dunajcu. Od wczesnych godzin było pakowanie i szykowanie do wyjazdu. Podziękowaliśmy Pani Basi, która dbała o nas podczas pobytu w Białym Dunajcu oraz paniom opiekunkom: Ewie, Magdzie, Uli, Paulinie i kierownikowi wycieczki Panu Darkowi. Zaraz po śniadaniu i sprawdzeniu czystości w pokojach pojechaliśmy na podbój Krakowa, gdzie zobaczyliśmy m. in. Wzgórze Wawelskie, Zamek Królewski na Wawelu, Sukiennice, ziejącego ogniem smoka wawelskiego. Mieliśmy także okazję usłyszeć Hejnał Mariacki, który jest zawsze grany „na żywo” co godzinę w cztery strony świata z wyższej wieży Kościoła Mariackiego. 

Wyjazd na Zieloną Szkołę uznaliśmy za udany, świadczyły o tym komentarze dzieci skierowane w stronę opiekunów w dzień wyjazdu do domu, m.in. „Było super”, „Dziękujemy”, „Nie wiedziałem, że będzie tak fajnie”, „Jadę za rok” 🙂 Z przyjemnością będziemy wspominać górskie wycieczki oraz zabytki, które zobaczyliśmy po raz pierwszy.

A teraz już tak na koniec …Zielona Szkoła w Białym Dunajcu w liczbach: łączna liczba kroków to 94158, łączny dystans pokonany podczas aktywności: 66,61 km, łączny czas aktywności: 981 minut, łączna liczba spalonych kalorii: 4820 kcal i to wszystko pomnóżmy przez 49 uczestników :🙂😍🤩👏💪

Do zobaczenia za rok 🙂