Dnia 1 czerwca klasy drugie pojechały na wycieczkę do Parku Rozrywki Mandoria. To ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. Wszystkie dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się kiedy dotrą na miejsce. Gdy dotarliśmy do Parku, zostały omówione zasady bezpieczeństwa korzystania z atrakcji. Uczniowie mogli korzystać m. in. z karuzeli wiedeńskiej, łańcuchowej, z basenu z łódkami, zjeżdżalni i wielu innych. Miłośnicy mocniejszych wrażeń wybrali przejażdżkę roollecosterami. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Niestety musieliśmy wracać do domu. Droga powrotna minęła bardzo szybko. Każdy w autokarze rozmawiał ze sobą i dzielił się swoimi przeżyciami z Parku Rozrywki Mandoria. To była fantastyczna wycieczka.

K. Troszyńska, A. Gliszczyńska, D. Piwońska