27 stycznia nasza szkoła po raz czwarty zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tego dnia, już od samego rana trwała zbiórka do puszek, odbywały się gry i zabawy dla najmłodszych oraz licytacje, które prowadziła p. Ewa Łukaszewska, a popołudniu swoje talenty zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Całą akcję wspierania WOŚP zakończyliśmy koncertem zespołu Instal Projekt BAND. Nie mogło także zabraknąć „Światełka do Nieba” i wspólnego odśpiewania piosenki.

Kochani Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły miło nam poinformować, że dzięki Waszej hojności, serdeczności, przychylności i WIELKIEMU SERCU udało nam się zebrać podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę…6865,63 zł ❤️❤️ ❤️ i tym samym poprawiliśmy wynik z roku ubiegłego.
Wielkie BRAWA👏👏👏💪💪💪
Dziękujemy bardzo za wspaniałe granie! ❤️❤️❤️

Przedmioty, które nie zostały wylicytowane, będzie można licytować od 13 lutego na FB szkoły 🙂