Od 2 do 25 listopada odbywał się konkurs plastyczny „Nasz wspólny Kalendarz na rok 2022/2023”, który został zorganizowany przez naszą szkołę we współpracy z Radą Rodziców. Celem konkursu był rozwój umiejętności plastycznych, rozbudzenie kreatywności dzieci, a także umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu.

W ostatnim czasie Pani Dyrektor wraz z Radą Rodziców nagrodziła uczniów w konkursie „Kalendarz szkolny”. Dziękujemy za piękne prace i duże zaangażowanie w tworzeniu naszego wspólnego kalendarza. Wyłonionych zostało trzynaście głównych nagród i aż czterdzieści osiem wyróżnień. Prace nagrodzonych uczniów można podziwiać w kalendarzu szkolnym, który można jeszcze zakupić w sekretariacie szkoły. A o to lista osób nagrodzonych: Karolina Czynszak II c, Dominika Lewińska I a,Natasza Wojtczak I b, Raisa Bińkowska II b, Olga Bińkowska II b, Julia Legumina III b, Róża Karasiewicz IV b, Lena Kulpa IV a, Julia Sławińska V a, Nikola Kantkowska VI a, Natasza Lewandowska VII b, Paweł Łukaszewski VII b, Klaudia Wojdyła „0a”.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy 🙂