Dnia 16 kwietnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej odbyła się uroczysta gala rozdania nagród z konkursów przedmiotowych dla uczniów klas VIII. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.  W IV Powiatowym Konkursie Biologiczno – Chemicznym „Woda w nas i wokół nas” III  miejsce i tytuł laureata zdobyli: Bartłomiej Jagielski z klasy VIII b i Kacper Szablowski z klasy VIII a (opiekun p. Paulina  Waćkowska). Natomiast w Konkursie Matematycznym „Logiczne Potyczki” I miejsce i tytuł laureata zdobył Melchior Rzepka z klasy VIII a  (opiekun p. Magdalena Moraczewska). Melchior otrzymał również tytuł finalisty w IV Powiatowym Konkursie Biologiczno – Chemicznym „Woda w nas i wokół nas”.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂