Szkolny konkurs ekologiczny zorganizowany w ramach „Dnia bez opakowań foliowych” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do promowania postaw proekologicznych oraz popularyzowanie i upowszechnianie czytelnictwa. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć oryginalną ilustrację do książki wypożyczonej z biblioteki szkolnej na torbie płóciennej.

Wyniki konkursu:

Kategoria kl. 0 – III

Miejsce I – Hanna Wawrzyniak – kl. II C

Miejsce II – ex aequo – Jan Wesołowski, kl. II A, Oliwia Klonowska, kl. III C

Miejsce III – ex aequo – Karol Dymkowski, kl. I C, Helena Sieradzińska, kl. I C, Szymon Łaziński, kl. III A

Wyróżnienie: Tymon Szymaniak, kl. II C, Julia Zapała, kl. I B, Hanna Kozakowska, kl. II C, Livia Sikorska, kl. I A, Oliwia Lewandowska, kl. II B, Gabriela Bykowska, kl. I A, Milena Ciesielska, kl. I B, Zuzanna Zawistowska, kl. I A, Maja Zamrzycka, kl. II B, Natasza Wojtczak, kl. II B, Maja Łabecka, kl. I A, Hanna Adamska, kl. I A, Zuzanna Szyszka, kl. I C, Maja Ulkowska, kl. I A, Dorota Janus, kl. I B, Filip Szyszka, kl. III B, Dominika Lewińska, kl. II A, Hanna Szafrańska, kl. I A, Jan Święcikowski, kl. III C, Oliwier Bałys, kl. II A, Adrianna Mendzelewska, kl. III A, Zofia Nastachowska, kl. II B.

Kategoria kl. IV – VIII

Miejsce I – Noemi Fornalewicz, kl. VIII A

Miejsce II – Antonia Nawrocka, kl. V B

Miejsce III – ex aequo – Barbara Adach, kl. V B, Stanisław Zapała, kl. V A

Wyróżnienie: Maja Nowakowska, kl. V B, Zuzanna Zakrzewska, kl. VIII A, Łucja Mosakowska, kl. VII C

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie oraz za kreatywne i twórcze podejście do tematu.

M. Marciniak, A. Dereszewska