Szanowni Rodzice i Przyjaciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 we Włocławku…

W 2024 roku można zdecydować o przekazaniu 1,5 % swojego podatku dochodowego za rok 2023 na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Nasza szkoła kolejny rok z rzędu przystępuje do akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie „Młodzi – Młodym” polegającej na przekazaniu 1,5% podatku na rzecz wybranego podmiotu. Dziękujemy za przekazanie nam 1,5 % za rok 2022. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli i w tym roku zdecydujecie się Państwo na przekazanie nam kwoty 1,5 % swojego podatku dochodowego.   

Zachęcamy do rozpropagowania akcji wśród rodziny, znajomych, w zakładach pracy. 1,5% to nie wiele, jednak pomnożone przez wielu podatników może dać znaczącą kwotę i wspomóc pracę szkoły.Uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać KRS:0000270261 oraz cel szczegółowy: SP19WŁOCŁAWEK2027.

Liczymy na Państwa życzliwość