W piątek, 5 stycznia, sześcioro uczniów klasy 3a (Julia Wolman, Hanna Nawrocka, Adrianna Mendzelewska, Jan Chojnacki, Olaf Osiński i Mateusz Prus) wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie ,,Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych” zorganizowanym przez Szkoły SPSK w Modzerowie. Dziewczynki śpiewały kolędy i pastorałki solo oraz w ducie. Chłopcy recytowali wiersze związane z w/w tematem. Wszyscy spisali się znakomicie i godnie reprezentowali naszą szkołę. Jednak konkurs, jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie wyłonić zwycięzców. Miło nam poinformować, że odnieśliśmy sukces we wszystkich kategoriach! W konkursie muzycznym solo Adrianna Mendzelewska zdobyła 1 miejsce, w kategorii: duet również wywalczyliśmy 1 miejsce, a wyśpiewały je: Adrianna Mendzelewska i Hanna Nawrocka. W konkursie recytatorskim bezkonkurencyjny był Mateusz Prus, który również zdobył 1 miejsce!

Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu!

A. Gliszczyńska

Więcej zdjęć na stronie: https://modzerowo.spsk.info.pl/2024/01/06/xi-ogolnopolski-konkurs-trzej-krolowie-w-tradycji-i-w-oczach-wspolczesnych-konkurs-muzyczny/