Dnia 22.12.23 r. odbyła się w klasie I a wigilia.  Na początku wszyscy usiedliśmy przy pięknie udekorowanym stole. Rozpoczęliśmy uroczystość od rozmowy na tematy wigilijne, następnie podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i zjedliśmy poczęstunek. 

Wielką niespodziankę zrobił nam Święty Mikołaj z Elfem, który przybył do naszej klasy i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Po otrzymaniu upominków z wielką ciekawością je otworzyliśmy. Nie zabrakło też śpiewania i słuchania kolęd oraz quizów dotyczących tematyki świątecznej. Po wigilii klasowej, udaliśmy się do sali gimnastycznej, aby obejrzeć Jasełka. Podczas klasowej wigilii, gościły u nas mamusie dzieci Panie Ewa Ozimińska, Monika Orzelska, Izabela Rogiewicz i Anna Ciechalska, które przygotowały tak wspaniałą klasową wigilię, za co serdecznie Paniom dziękujemy! Bardzo dziękujemy, również innym Rodzicom z klasy I a i wszystkim Osobom, które pomogły w organizacji i przygotowaniu uroczystości!

Dzień upłynął w miłej, ciepłej i prawdziwie świątecznej atmosferze.

Katarzyna Zawiślańska