W dniu 20.12 dzieci z klas 0a oraz 0b wraz z wychowawczyniami p. Ewą Chełminiak, p. Magdaleną Wojtasiak, p. Kamilą Łazińską przygotowały dla rodziców bożonarodzeniowy koncert. Nasze aniołki śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz zaprezentowały taniec. Ich występ przeplatany był kolędami w wykonaniu szkolnego Chórku pod kierownictwem p. Anetty Kruszki i p. Agnieszki Gliszczyńskiej. Wszystko odbywało się w magicznej Krainie Świętego Mikołaja, którą stworzyła p. Marta Kacprzak – Czaja wraz ze szkolnymi pomocnikami. Po części artystycznej dzieci wraz z rodzicami udały się do swoich sal, a tam……Niespodzianka! Mikołaj zostawił dla nich prezenty!!! Na twarzach dzieci malowało się zaskoczenie i radość. Spotkanie z rodzicami w klasie 0 a zakończyło się słodkim poczęstunkiem, podczas którego dzieci wraz z rodzicami wspólnie lukrowały i ozdabiały świąteczne pierniczki.

K. Łazińska