W listopadzie odbył się konkurs plastyczny pt. „Nasz wspólny Kalendarz na rok 2023/2024”, który został zorganizowany przez naszą szkołę we współpracy z Radą Rodziców. Celem konkursu był rozwój umiejętności plastycznych, rozbudzenie kreatywności dzieci, a także umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu. Dziękujemy za piękne prace i duże zaangażowanie w tworzeniu naszego wspólnego kalendarza. Siedemnaście nagrodzonych prac można podziwiać w kalendarzu szkolnym, który można jeszcze zakupić. Nagrody zostały zakupione z środków Rady Rodziców.

A o to lista osób nagrodzonych: Olga Bińkowska III b, Raisa Bińkowska III b. Filip Rutynowski I c, Jan Wesołowski II a, Julia Sławińska VI a, Aleksandra Muraczewska IV b, Julia Kubiak I c, Barbara Adach V b, Maria Jankowska II a, Oliwia Świtalska I c, Dominika Lewińska II a, Oliwier Waszak 0 a, Filip Alabrudziński I c, Kornelia Filipiak 0 b, Filip Deręgowski I c, Zofia Piernikowska 0 b, Julia Szarwas 0 b.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy 🙂

A. Zamrzycka