W poniedziałek, 18 grudnia, dzieci ze wszystkich klas ubrane odświętnie odwiedzały „Krainę Świętego Mikołaja”, gdzie czekał na nie nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie z Panią Mikołajową i Elfami. Św. Mikołaj przywiózł ze sobą drobne upominki, które wręczał na zakończenie każdego spotkania oraz dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, pytał je czy były grzeczne, prosił, aby słuchały rodziców i namawiał do tego, aby każde z nich czyniło dobro. Magiczna sceneria wyczarowana przez dorosłych wprowadziła nas w świąteczny nastrój.
Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie „Krainy Świętego Mikołaja”, a w szczególności p. Marcie Kacprzak-Czaja, p. Grzegorzowi Adamskiemu, p. Jarosławowi Stelmachowskiemu i p. Tomaszowi Wojtkowskiemu. To właśnie dzięki Wam mogliśmy poczuć odrobinę magii i niecodzienny klimat nadchodzących Świąt