Uczniowie klasy I a bardzo ucieszyli się z nadejścia Mikołajek. Dzień był bardzo wyjątkowy i obfitował w mnóstwo atrakcji. Najpierw  porozmawialiśmy o tradycjach mikołajkowych. Następnie dzieci udekorowały choinkę,  ta czynność sprawiła im wiele radości. Kolejną atrakcją, było otrzymanie kalendarzy adwentowych i czapek ze swoim imieniem jako prezentu od Mikołaja. Wielką niespodziankę sprawiły nam również szkolne Elfy, które na polecenie Mikołaja poczęstowały dzieci cukierkami.  Wykonaliśmy sobie również wiele pamiątkowych zdjęć.  Następnie przystąpiliśmy do narysowania i napisania listu do Świętego Mikołaja. Aby ten dzień był tak wspaniały i pełen wrażeń serdeczne podziękowania należą się  Paniom Monice Orzelskiej i Ewie Ozimińskiej za przepiękne dekoracje do klasy i za pomoc w zorganizowaniu Klasowych Mikołajek, Pani Dominice Sienkiewicz – Szerel, która podarowała nam piękną, żywą choinkę z ozdobami  oraz innym Osobom, które przyczyniły się do uświetnienia tego pięknego dnia!  

Katarzyna Zawiślańska