21 listopada klasy IV – VIII wzięły udział w wyjątkowym spotkaniu z p. Szymonem Szewczykiem – legendą polskiej koszykówki oraz Kacprem “Kacpa” Lachowiczem – trenerem koszykówki, motywatorem i animatorem sportu, które odbyło się w ramach projektu pt: „Mistrz w twojej szkole” realizowanego przez Fundację Marcina Możdżonka ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Celem tego spotkania było zmotywowanie młodzieży do realizacji swoich pasji, pokazanie, że życie sportowców mimo tego, że jest pełne wysiłku, a często także i wyrzeczeń to warto walczyć o swoje marzenia, że wszystko jest możliwe pomimo niepowodzeń i różnych przeszkód, które spotykamy na swojej drodze.

Dla wszystkich obecnych było to emocjonujące spotkanie, które dostarczyło dużo pozytywnej energii do działania. Nie obyło się bez autografów i wspólnych zdjęć.