Klub Pożeraczy Książek Miło nam poinformować, iż w październiku do „Klubu Pożeraczy Książek” przystąpili następujący uczniowie:

1. Mateusz Włodarczyk – kl. III A

2. Maria Krużyńska – kl. III A

3. Hanna Nawrocka – kl. III A

4. Sara Rędzikowska – kl. III A

5. Julia Wolman – kl. III A

6. Ewa Dziedzic – kl. III A

7. Szymon Łaziński – kl. III A

8. Magdalena Biernacka – kl. II A

9. Adam Sobczak – kl. II C

W trakcie trwania zabawy uczniowie przeczytali po pięć książek i zrealizowali dwa wyzwania związane z czytaniem. Przypominamy, iż akcja w naszej szkole przewidziana jest do końca roku szkolnego i jest skierowana dla wszystkich dzieci, począwszy od tych, które swoją przygodę z czytaniem dopiero rozpoczynają, oraz do tych, które z książką spędzają każdą wolną chwilę. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w akcji kolejnych „pożeraczy książek”.

M. Marciniak