13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas: VII b, VIII a oraz VIII b przygotowali część artystyczną.

W zabawny sposób zaprezentowali obraz współczesnej szkoły i przedstawili postać nauczyciela. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego pod przewodnictwem pani Ewy Łukaszewskiej oraz pani Anetty Kruszki. Nie zabrakło także układu tanecznego w wykonaniu uczennic klas IV a oraz V a. W imieniu całej społeczności szkolnej życzenia złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wyrażając w ten sposób wdzięczność za wielkie serce okazywane podczas pracy z dziećmi.

Na zakończenie akademii głos zabrała pani Dyrektor Aneta Garlińska, która złożyła życzenia wszystkim Pracownikom naszej szkoły i podziękowała za przygotowanie uroczystości.

D. Adach, A. Krychowiak