Dnia 5 października 2023roku uczniowie z klas II, III, IV i V mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym spektaklu teatralnym na lodzie, zatytułowanym „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza” Opartym na baśniach Bolesława Leśmiana. Cała widownia obserwowała tę lodową opowieść z ogromnym zachwytem, kiedy zawodowi tancerze-łyżwiarze ożywili historię. Nie brakowało podziwu dla pięknej scenografii oraz dekoracji, które stanowiły istotny element przedstawienia. Łyżwiarze występowali w kolorowych, bajkowych kostiumach, a spektakularne efekty świetlne i pirotetyczne, jak również ruchoma sceneria, dodatkowo wzbogacały widowisko. Całości towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna, która dodawała emocji. To wszystko razem sprawiało, że widzowie byli wielokrotnie zachwyceni, a niektóre momenty dosłownie zawierały dech w piersiach. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością pozostanie w pamięci uczniów i wszystkich obecnych na widowni, pozostawiając trwałe wrażenia i wspomnienia.

K. Troszyńska