Wyprawka dla ucznia oddziału przedszkolnego (klasy O a i O b)

1. Plecak mieszczący teczkę A4.

2. Piórnik wyposażony w następujące przybory: kredki ołówkowe, kredki świecowe, ołówek, gumka, temperówka, nożyczki, klej.

3. Niezbędne pomoce i przybory: 3 bloki rysunkowe z kolorowymi kartkami, 3 bloki rysunkowe z białymi kartkami, 3 bloki techniczne z kolorowymi kartkami, 3 bloki techniczne z białymi kartkami, farby plakatowe, a w nich pędzelek cienki, pędzelek gruby, jedna teczka zamykana na gumkę, plastelina, 1 ryza papieru ksero, 1 paczka papieru ksero kolorowego, 1 paczka kolorowej bibuły, 1 paczka chusteczek higienicznych wyciąganych (raz w miesiącu).

4. Worek, a w nim strój gimnastyczny (biała koszulka, ciemne spodenki).

Wszystkie przedmioty powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.