Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Rodzice
oraz  Kochani Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was. Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem. Podejmowaliście wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań, które stały się efektem Waszej codziennej pracy.

Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną i sumienną pracę. Dziękujemy Wam Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra i piękna. Wam Drodzy Rodzice dziękujemy za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci. Uczniom przekazujemy gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię placówki.

Wszystkim Państwu życzymy spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy.

Dyrektor Wydziału Edukacji wraz z pracownikami.