15 czerwca odbyło podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Olimpusek” z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. W olimpiadzie, która odbyła się w dniach 28-29-30 marca, brali udział uczniowie z klas drugich oraz z klasy 3a. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie bardzo dobrze się spisali uzyskując wysokie miejsca z poszczególnych przedmiotów! J.polski, klasy drugie: tytuł laureata zdobyła Hanna Nawrocka (11 miejsce w kraju), Julian Pawlata (12 miejsce w kraju), Julia Wolman (13 miejsce w kraju), Aleksander Żebrowski (14 miejsce w kraju). Z klasy trzeciej tytuł laureata zdobył Paweł Dziedzic zajmując 10 miejsce w kraju. Matematyka: klasy drugie: tytuł laureata zdobył: Julian Pawlata (9 miejsce w kraju), Jakub Nowicki( 12 miejsce w kraju), Aleksander Żebrowski (13 miejsce w kraju, Piotr Szarwas (15 miejsce w kraju). Z klasy trzeciej laureatami zostali: Kamil Kozimiński i Paweł Dziedzic (obaj 8 miejsce w kraju). Z języka angielskiego tytuł laureata zdobyła Julia Wolman z klasy 2a, zajmując 15 miejsce w kraju. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom Olimpiady! Agnieszka Gliszczyńska