Drugi czerwca był dniem szczególnym w naszej szkole, ponieważ dla wszystkich uczniów zorganizowany został niezwykły Dzień Dziecka, który na długo pozostanie w pamięci. Z tej okazji zamiast tradycyjnych lekcji dla uczniów było przygotowanych wiele atrakcji. Jedną z nich była sala gier, trzymana do końca w tajemnicy, którą uroczyście otworzyła wraz z uczniami p. Aneta Jabłońska – dyrektor szkoły. W sali tej można było spróbować swoich sił grając w cymbergaja zakupionego z funduszy Rady Rodziców oraz piłkarzyki, na które środki przekazał opiekun Samorządu Uczniowskiego. Wszystkie chętne dzieci z przyjemnością zjadły także watę cukrową i popcorn przygotowane przez nauczycieli, a towarzyszyły im przy tym różne postaci z bajek.

Klasy spędzały także czas na świeżym powietrzu, brały udział w zawodach sportowych w hali sportowej oraz zabawach ruchowych w świetlicy szkolnej, Dużym powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy. Dla wszystkich uczniów Rada Rodziców zakupiła także lody.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia.

Tego dnia w naszej szkole nie zabrakło rozrywki, zabawy i przede wszystkim uśmiechu na twarzach wszystkich: zarówno uczniów, nauczycieli, jak i pracowników szkoły. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.