We czwartek w grupie naszych Przedszkolaków działy się prawdziwe cuda. Towarzyszyli im Dziadkowie i Babcie, którzy wzięli udział w międzypokoleniowych warsztatach kulinarno – cukierniczych „Według przepisu Babci lub Dziadka”. Podczas spotkania wykonali wspólnie ze swoimi Wnukami przepyszny świąteczny piernik oraz pierogi z kapustą i grzybami.😋🙂
Zaproszeni goście wzięli także udział w międzypokoleniowych warsztatach rękodzieła i sztuki użytkowej „Świąteczne zwyczaje zbliżają pokolenia”, a ich efektem były przepiękne ozdoby i dekoracje świąteczne.🌲🌲❤
Warsztaty te były jednym z działań w ramach projektu „Budujemy międzypokoleniowe mosty z ANWILEM” z Fundacji ANWIL.
Dziękujemy bardzo Babciom i Dziadkom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie oraz Paniom Kamili Łazińskiej, Ewelinie Wesołowskiej i Joannie Sendal, które te warsztaty poprowadziły.