I Ty możesz być dobry – akcja „Podziel się zajączkiem”

Przed świętami Wielkiej Nocy w naszej szkole pierwszy raz odbyła się akcja „Podziel się zajączkiem”. Zbieraliśmy dary dla Domu Opiekuńczo – Wychowawczego „Maluch” i „Calineczka” we Włocławku. Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za tak ogromne serce, jakie Państwo i Wasi milusińscy otworzyliście dla innych dzieci. Nie spodziewałam się tak dużego odzewu w trudnym dla wszystkich czasie. Jesteście Państwo wspaniali. Podarowaliście Maluchom radość, szczęście i tak upragnioną przez Nich świąteczną atmosferę. Dziękuję, że uczycie swoje dzieci niesienia pomocy innym, bardziej potrzebującym ludziom. Organizatorka akcji: Małgorzata Całkiewicz.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas” /Flora Edwards/