Szanowni Państwo – jeszcze raz ogromnie dziękujemy Wam za udział i pełne zaangażowanie w naszym bożonarodzeniowym kiermaszu! W imieniu Dyrekcji, Rady Rodziców, wszystkich zaangażowanych w realizację pomysłu dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Personelowi Administracyjnemu za ogrom pracy, jaki włożyli w przygotowanie przepięknych ozdób świątecznych – były niesamowite! A naszej społeczności szkolnej, jak i Mieszkańcom Włocławka za hojne licytacje 🙂. Dzięki Wam na konto Samorządu Szkolnego wpłynęło 2 751 zł.

Szczególne podziękowania składamy Uczniom oraz ich wspaniałym Rodzicom z klas: 0 a, 2 a, 3 a, 3b i 5a a za pomoc i przygotowanie największej liczby przepięknych przedmiotów na kiermasz. W konkursie na największą liczbę ozdób świątecznych wygrywa klasa 0. W związku z wygraną Dzieci mogą spodziewać się miłej niespodzianki 🙂. Zaś konkurs na najpiękniejszą ozdobę wygrywa Zuzanna Zakrzewska z klasy 5 a oraz Maciek Adamczewski z klasy 3 b. Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom, a Wam Kochani jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY, bo bez Was to by się nie udało!:))