Z uwagi na sytuację epidemiczną tegoroczne Włocławskie Targi Szkół Pracy i Rzemiosła nie odbyły się w planowanej formie. W związku z tym na stronie internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nasi doradcy zawodowi przygotowali Wirtualne Targi Szkół Ponadpodstawowych w formie prezentacji materiałów, które mogą ułatwić uczniom wybór dalszej drogi edukacyjnej. Prezentujemy zbiorczą ofertę włocławskich szkół ponadpodstawowych: techników, szkół branżowych, liceów. Prezentacja pomoże uczniom klas VIII w zapoznaniu się z tegoroczną ofertą szkół ponadpodstawowych. Uczniów zainteresowanych konsultacją z doradcą zawodowym (odnośnie wyboru szkoły, kierunku kształcenia) zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szukających porady w tym zakresie prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta Poradni pod numerem 54 232 59 18 i pozostawienie nr telefonu kontaktowego – doradca zawodowy oddzwoni.