Od 08 kwietnia 2019r. trwa bezterminowy strajk pracowników oświaty. W związku z tym nie odbywają się planowane zajęcia dydaktyczne, ale Uczniowie mają możliwość skorzystania z zajęć opiekuńczych w świetlicy szkolnej.

W dniach 10,11,12 kwietnia (środa, czwartek, piątek) w szkole odbędzie się egzamin gimnazjalny. Proszę, by Uczniowie zdający egzamin pamiętali o zabraniu ze sobą: legitymacji szkolnej, długopisu z czarnym tuszem, linijki (na matematykę).

Proszę o wyrozumiałość i bieżące kontrolowanie informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie szkoły.

Aneta Jabłońska