Dnia 19 października uczniowie klas IV a i IV c wybrali się pod opieką wychowawców p. E. Rędzikowskiego i p. P. Waćkowskiej oraz rodziców do schroniska dla zwierząt przy ul. Przemysłowej. Wizyta ta miała na celu dostarczenie karmy dla psów i kotów, którą uczniowie zbierali w ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt. Udało się razem zebrać ok. 180 kg suchej karmy, ok. 40 puszek dla psów i kotów, koce, miski i zabawki. Uczniowie zostali także oprowadzeni przez pracownika po całym schronisku. Cieszymy się bardzo, ponieważ dzięki akcji zorganizowanej przez wychowawców klas IV jeden z piesków znalazł kochający dom. Była to miłość od pierwszego wejrzenia 🙂 Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zbiórce dla schroniska oraz za transport, dzięki czemu wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w tej wyprawie.