Dnia 10 czerwca odbył się w klasie II a Dzień Mamy i Taty. Dla swoich Rodziców dzieci śpiewały piosenki, wyrecytowały wiersze, złożyły życzenia oraz zaśpiewały sto lat i wręczyły prezenty. Dużą niespodzianką było wyrażenie przez każde dziecko, tego co sądzi o swojej Mamie i Tacie. Kolejną niespodzianką było otrzymanie przez Rodziców prezentów i laurek samodzielnie malowanych i wykonanych przez dzieci.

Przy otrzymaniu przez Rodziców kolejnej niespodzianki nie zabrakło dobrego humoru, bowiem musieli zgadnąć, kto jest na portrecie narysowanym przez dzieci. Uroczystość przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Były również łzy wzruszenia podczas wystąpień dzieci. Zarówno dzieciom i Rodzicom dopisywały wspaniałe humory.

Katarzyna Zawiślańska