W dniu 24.05.22 r. dzieci wszystkich klas I w naszej szkole wzięły udział w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego „Brzoza” koła Toruniu. Całodzienny pobyt w gospodarstwie dostarczył dzieciom wspaniałych wrażeń. Nasi milusińscy mieli okazję zobaczyć zwierzęta mieszkające na farmie takie, jak: koza, koń. W otoczeniu gospodarstwa zorganizowane były miejsca zachęcające do aktywności ruchowej: trampoliny, rowery, quady, dmuchane zjeżdżalnie, boisko do badmintona. Dzieci miały możliwość skorzystania pod okiem instruktora ze strzelnicy pneumatycznej. Cała wycieczka nie mogła się odbyć bez ogniska i pieczenia kiełbasek. Dzieci z uśmiechem na buziach wróciły do szkoły, długo jeszcze dzieląc się między sobą wrażeniami.

Karolina Troszyńska