Szanowni Państwo,

uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej w Grucie (powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie), Adam Niedzin jest uczestnikiem Europejskiego Konkursu Statystycznego. Po etapie testów, w których brało udział ponad 1000 zespołów/uczniów, uczeń Szkoły Podstawowej w Grucie zakwalifikował się do II etapu części krajowej, której celem jest m.in. przygotowanie filmu trwającego 2 min i 10 sekund.
O przygotowanie filmu zostało poproszonych po 5 najlepszych zespołów/uczniów z części krajowej w każdej kategorii.

Zakwalifikowanie do europejskiego finału zależy od oceny internautów oraz jury z wagą po 50% . Wyłonione zostaną po 2 najlepsze filmy z każdej kategorii, które zostaną zgłoszone do części europejskiej Konkursu.

Zachęcamy wszystkich do oddania głosu! Głosowanie rozpocznie się od jutra 26 kwietnia br. i potrwa do 1 maja br.

Link do głosowania:

https://rejestracja.stat.gov.pl/GlosowanieEKS/Konkurs/KategoriaB?fbclid=IwAR3-3UdyiIfDFhjXF7pCvw4dLSa1v3ce6Oc0P8L7qFUTrrp6v4cDf9FfkIY

Informacja na temat konkursu:

https://eks.stat.gov.pl/?fbclid=IwAR39EL1jZqzicwgNgVCR3EWK9P7FIjtmv2cwF3FmEZK8SbRgx9maL9Y1zow