21 kwietnia odbyły się ,,Drzwi otwarte” dla uczniów chcących uczyć się w naszej szkole. Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w zajęciach otwartych przygotowanych przez nauczycieli naszej szkoły, m. in. próbowały swoich sił w zajęciach z robotyki, malowały balony, wykonywały różnorodne prace plastyczne i ćwiczenia interaktywne, a także brały udział w warsztatach florystycznych i muzycznych. Po zajęciach otwartych odbyło się spotkanie z p. dyrektor Anetą Jabłońską, która przedstawiła bogatą ofertę naszej szkoły. Następnie p. wicedyrektor Paulina Waćkowska zapoznała rodziców z procedurami rekrutacji do szkoły. Rodzice wraz z dziećmi zwiedzili szkołę, m. in. salę gimnastyczną, szatnie, buszowisko i świetlicę. Każde dziecko dostało mały upominek w postaci maślanych ciasteczek z logo szkoły oraz zakładek do książek wykonanych przez nauczycieli.
Wszystkie dzieci z radością uczestniczyły we wszystkich proponowanych zajęciach, a świadczyły o tym uśmiechy na ich twarzach.