W dniu 04.04.23 r. odbył się ,,Wiosenny koncert” dla uczniów i pracowników naszej szkoły. Imprezę przygotował szkolny chór oraz dzieci z klasy 0 pod kierunkiem p. E. Łukaszewskiej i p. K. Łazińskiej. Wśród repertuaru nie zabrakło największych przebojów polskich i zagranicznych wokalistów. Publiczność wspaniale bawiła się przy nutach piosenek: Z. Wodeckiego, Kwiaty jabłoni, Happysad, Bovska, Sanah, Rihanny, Maley Cyrus i wielu innych. W finale wybrzmiał utwór ze słowami wiersza Wisławy Szymborskiej ,,Nic dwa razy…” honorując rok dedykowany tej poetce. Całość odbyła się w kolorowej, wiosennej scenerii. Za pomoc organizatorki dziękują rodzicom dzieci z klasy O za piękne stroje, panom konserwatorom oraz p. A. Dereszewskiej.

K. Łazińska