Jak każe tradycja 21 marca obchodziliśmy w naszej szkole pierwszy dzień wiosny. Był to dzień bez zajęć edukacyjnych. Skupiliśmy się na rozrywce, zdrowej rywalizacji i ekologii. Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w przedmiotowych potyczkach z wiedzy językowej, matematycznej, biologicznej, muzycznej i sportowej oraz rywalizowali w konkurencjach sportowych. Uczniowie zaprezentowali się także w pokazie mody wiosennej oraz wykonali ekologiczną kukłę Marzanny, aby skutecznie pożegnać poprzednią porę roku. W kategorii najbardziej ekologiczna i oryginalna Marzanna klasy zajęły następujące miejsca:

I miejsce-klasa 5a

II miejsce-klasa 7b i 2a

III miejsce-klasa 4a, 7a i 6b

Gratulujemy świetnych pomysłów i życzymy radosnej spokojnej i ciepłej wiosny😊

Organizatorzy,

Dariusz Moraczewski i Ewa Łukaszewska