Przed świętami Rada Rodziców wraz z Panią Marceliną Karasiewicz –z warsztatów Fishart zorganizowała konkurs, który polegał na odtworzeniu przez dzieci dzieła znanego artysty. Zadanie wydawało się bardzo trudne, ale uczniowie biorący udział poradzili sobie z nim wręcz REWELACYJNIE! Obiecanych było 7 głównych nagród lecz nie sposób pominąć któregoś z naszych szkolnych Artystów! Wszystkie dzieci biorące udział  otrzymały nagrodę – wspaniały zestaw malarski. Obrazy oprawione w ramy można podziwiać przy wejściu do szkoły i na korytarzu po prawej stronie. Dodatkową nagrodą były warsztaty plastyczne z malowania na szkle. Nasi Laureaci mogli się zrelaksować i oddać twórczej pasji podczas tych zajęć. Wszystkim jeszcze raz GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.