W dniu 21 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski. Dzień wcześniej uczniowie udekorowali salę gimnastyczną, przygotowali bilety, zaplanowali program balu i prowadzenie kawiarenki. Rodzice i dziadkowie zadbali o przekąski i słodkości, od których wręcz uginały się stoły w sali nr 3 (zawsze można na Państwa liczyć-super😊), a nauczyciele w osobach p. P. Waćkowskiej, p. A. Krychowiak, p. A. Szymańskiej, p. D. Adach, p. B. Zasady, p. S. Płuzy i p. S. Majewskiego troszczyli się odpowiedzialnie w czasie balu o bezpieczeństwo uczniów. Tym razem oprawę muzyczną balu zapewniało 2 profesjonalnych muzyków: DJ ROBO i DJ DELEŚ, którzy dwoili się i troili, żeby grać to, czego dzieci najbardziej lubią słuchać i realizować ich muzyczne dedykacje. Uczniowie bardzo pozytywnie ocenili bal i już pytali o termin następnej imprezy, super. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim Państwu, którzy wnieśli swój wkład w organizację i opiekę na balu.
Opiekun SU,
Dariusz Moraczewski