27 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczniowie klasy 3b pod kierunkiem wychowawczyni Zdzisławy Moraczewskiej i nauczyciela wspomagającego Eweliny Wesołowskiej przygotowali montaż słowno – muzyczny, który zawierał wiersze i piosenki mówiące o rodzinnych korzeniach i tradycjach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Dzieci dziękowały Dziadkom za miłe chwile spędzone z nimi oraz wsparcie, które od nich otrzymują. Po zakończeniu części artystycznej Babcie i Dziadkowie zaproszeni zostali na słodki poczęstunek do sali nr 17, gdzie wnuczkowie obdarowali ich również laurkami i drobnymi upominkami. Dziadkowie byli wzruszeni i wdzięczni za przygotowanie uroczystości. Otrzymaliśmy wiele podziękowań i miłych słów. Mamy nadzieję, że ta uroczystość na długo pozostanie w pamięci Dziadków i wnucząt.

Zdzisława Moraczewska, Ewelina Wesołowska