UWAGA‼️ ‼️ Jutro (27.01.2023 r.) odbędzie się w naszej szkole licytacja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❤️❤️❤️
Czekają na Was m.in.
• vouchery od nauczycieli, a w nich: wyjazd do pizzerii i na kręgle, rajd rowerowy, gry i zabawy językowe, kawka i ciacho z nauczycielem, przełożenie sprawdzianu, wyjście na lody, dodatkowe nieprzygotowanie do lekcji, podpowiedź na pracy klasowej, lekcja wychowawcza z grami integracyjnymi, nauka języka migowego, wycieczki przyrodnicze, babeczki własnoręcznie dekorowane, wspólny spacer z nauczycielem;
• bilety na koncert Katarzyny Sochackiej;
• 2 vouchery na 1 lekcję gry na gitarze u Patryka Dembczuka;
• voucher do RIO;
• biżuteria firmy APART;
• puzzle;
• zakładki do książek;
• zabawki;
• gry planszowe;
• maskotki własnoręcznie wykonane przez nauczyciela naszej szkoły;
• pluszaki;
• mandale wykonane na szydełku;
• słodki bukiet;
• kalendarz z zawodnikami klubu koszykówki ANWIL WŁOCŁAWEK na rok 2023 z autografami;
• kalendarz z rysunkami Uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 we Włocławku;
• obrazy namalowane i narysowane przez uczniów naszej szkoły;
• serca wykonane długopisami 3D;
• książki;
• voucher do zakładu Geberit – możliwość obejrzenia pracy robotów przemysłowych.

O godz. 16.00 zapraszamy na Pokaz Talentów, w którym zaprezentują się uczniowie naszej szkoły. O godz. 17.00 rozpocznie się w hali sportowej koncert zespołu INSTAL PROJEKT BAND, na który również serdecznie zapraszamy. W trakcie trwania pokazu i koncertu odbywać się będą licytacje przedmiotów.
ZAPRASZAMY!

Poniżej lista przedmiotów na licytacje:

Lista przedmiotów