W dniu 5 stycznia 2023 roku w siedzibie Punktu Przedszkolnego SPSK im. Dzieci Fatimskich, Szkoły Podstawowej SPSK im. bł. Jana Pawła II oraz Liceum Ogólnokształcącego SPSK bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Modzerowie odbył się X Ogólnopolski Konkurs „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich w Modzerowie, a przeprowadzony został w trzech kategoriach: plastycznej, muzycznej i recytatorskiej. Uczennice z klasy 2 a wzięły udział w kategorii muzycznej. Zaśpiewały ,, Mario, czy ty wiesz”( Julka ) i ,, Gore gwiazda”( Ada) . I znów pięknie się spisały! Julka zajęła pierwsze miejsce, a Ada trzecie. Brawo dziewczynki!

A. Gliszczyńska

Zdjęcia: https://modzerowo.spsk.info.pl/2023/01/06/x-ogolnopolski-konkurs-trzej-krolowie-w-tradycji-i-w-oczach-wspolczesnych-konkurs-muzyczny-czesc-i/