22 grudnia w naszej klasie odbyła się klasowa wigilia. Dzieci pięknie nakryły do stołu. W blasku świec, w uroczystym nastroju dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Po złożeniu życzeń usiedliśmy do wigilijnego stołu. W trakcie uroczystości jedliśmy słodkości przygotowane przez Rodziców i śpiewaliśmy kolędy. Ogromną niespodziankę zrobił nam Jakub Kucharski, który na flecie zagrał kolędę ,,Cicha noc”. Niektórzy uczniowie (Marcel Niedźwiecki, Paweł Markowski, Jakub Kucharski) odważyli się samodzielnie zaśpiewać ulubione kolędy. Pod choinką czekały na dzieci prezenty. Po obejrzeniu przepięknych jasełek, w wykonaniu uczniów klas drugich, świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.

Zdzisława Moraczewska, Ewelina Wesołowska