Dnia 6 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyły się SZKOLNE MIKOŁAJKI. Tego dnia dzieci ze wszystkich klas ubrane na czerwono z mikołajkową czapką albo rogami renifera na głowach odwiedzały „Krainę Świętego Mikołaja”, gdzie czekał na nie nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie ze Śnieżynką i Elfami. Oprócz pełnego prezentów worka Św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz namawiał do tego, aby każdy czynił dobro. Na zakończenie każdego spotkania wszystkim osobiście wręczał drobne upominki. Wspólnie śpiewane kolędy wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój, a bajkowa sceneria wyczarowana przez dorosłych i pilnie strzeżona aż do wtorku zapierała dech w piersiach nie tylko najmłodszym.
Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie „Krainy Świętego Mikołaja”, a w szczególności p. Marcie Kacprzak-Czaja i p. Grzegorzowi Adamskiemu. To właśnie dzięki Wam mogliśmy poczuć odrobinę magii i niecodzienny klimat nadchodzących Świąt🎄🌲🎁🎅