Dnia 30.11.22 r. odbyła się w klasie III a zabawa andrzejkowa. Przed przystąpieniem do niej, przypomnieliśmy sobie informacje dotyczące tradycji i obrzędów związanych z andrzejkami. Obejrzeliśmy też na ten temat film edukacyjny. Podczas zabawy dzieci wspaniale bawiły się w rytm znanych i lubianych dziecięcych utworów.

Pomiędzy piosenkami był czas na wróżby: z butami, serce i przyjaciele, zawody, szczęśliwa liczba. Nie zabrakło też smacznego poczęstunku, który przygotowali dla dzieci Rodzice z Trójki Klasowej. Wielkim powodzeniem cieszyły się przepyszne pączki, które upiekła dla dzieciaczków Pani Malwina Bączkowska – mamusia Oliwierka, za które serdecznie dziękujemy! Zmęczeni zabawą, odpoczywali przy kodowaniu obrazków o tematyce tradycji andrzejkowych. Dzieci otrzymały pamiątkową plakietkę z napisem andrzejki. Wszystkim dopisywały wspaniałe humory!

Katarzyna Zawiślańska